افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

امروزه فضای مجازی به یکی از روزمرگی های اکثریت انسان ها تبدیل شده است به طوری که علاوه بر روزمرگی مردم از فضای مجازی برای کسب و کار خود نیز استفاده می کنند.

اینستاگرام یکی از فضا های پر مخاطبی است که بیشتر مردم تمایل به حضور و فعالیت در آن دارند.

این اپلیکیشن از سال 2010 برای آس او اس و از سال 2012 برای اندروید در دسترس قرار دارد و روز به روز نیز به محبوبیت آن افزوده می شود.

هم چنین نسخه ی سیستم عامل این اپلییشن نیز در سال 2016 در اختیار عموم قرار گرفته که اصولا تحت وب می باشد.

محبوبیت این اپلیکیشن به قدری است که هر د ماه  یک بار آماری حدود یک میلیون نفر در این اپلیکیشن ثبت نام می کنند و وارد آن می شوند.

هم چنین بیش از یک میلیارد کاربر به طور مستمر در این اپلیکیشن فعالیت می کنند.

همه ی این ها نشان می دهد اگر بخواهید، به راحتی می تواند کسب و کارتان را در آن رونق دهید و خود را به مخاطب های زیادی معرفی کنید.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

یکی از این روش ها افزایش بازدید است. افزایش بازدید شامل بازدید های ویدیوی زنده، بازدید و لایک پست ها و هم چنین بازدید استوری ها و غیره می شود.

که در این مقاله ما قصد داریم نحوه افزایش بازدید استوری در اینستاگرام را برای شما شرح دهیم، باشد که کمکی برای کسب و کارتان کرده باشیم.

میتوانید این مقاله را نیز مطالعه کنید طراحی سایت در تبریز

مزایای افزایش بازدید استوری اینستاگرام:

به طبع این سرویس دارای مزایای زیادی است اعم از:

-افزایش یافتن فالور های شما با استفاده از استوری ها جذاب

-دیده شدن پیج توسط افراد بیشتر با استوری های متعدد

-افزایش تعامل

-افزایش فروش و … .

با افزایش بازدید استوری اینستاگرام سوای هدف پیج که می تواند خرید یا فروش باشد، یا اینفلوئنسر بودن باشد یا هر چیز دیگری شما می توانید صاحب درآمد قابل توجهی شوید.

 

نحوه افزایش بازدید استوری اینستاگرام

در این قسمت به راهکار هایی می پردازیم که می تواند باعث افزایش بازدید استوری اینستاگرام شما باشد.

 

هشتگ

هشتگ ها تاثیر بسیار زیادی در افزایش بازدید استوری اینستاگرام دارند. البته به شرطی که از آن ها به صورت های درست و به جا استفاده نمود. چرا که استفاده ی  نابجا از ان ها می تواند تاثیر عکس نیز گاه داشته باشد.

اگر از هشتگ ها به صورت موثر و به جا استفاده نمایید می توانید به پیشرفت کسب و کار یا خرید و فروش خود کمک زیادی کنید.

بسیاری از کاربران ایسنتاگرامی با گمان اینکه هشتگ ها در افزایش بازدید استوری اینستاگرام تاثیر زیادی ندارد سعی می کنند زیاد از ان بهره نبرند.

در حالی که سخت در اشتباه هستند.

البته استفاده از هشتگ ها نیز اصولی را مانند موارد زیر دارا می باشند.

در هشتگ گذاری ها نباید از هشتگ های بی مورد یا بی ربط و تکراری استفاده کرد، چرا که جذابی و گیرایی محتوا را به صفر یا حتی منفی ممکن است برساند.

نباید در استفاده کردن آن ها زیاده روی کرد. هم چنین نباید از هشتگ هایی استفاده نمود که اسپم یا غیرمجاز شناخته می شوند.

باید توجه داشته باشید که هشتگ های شما باید مانند هشتگ هایی باشد که رقیبان شما از ان ها استفاده می کنند و کاربران نیز ان ها  سرچ می کنند.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

برای مثال اگر کسب و کار شما در حوزه ی فروش مانتو است، باید هشتگی با نام مانتو را برای خود در نظر بگیرید چرا که می دانید هم به کسب  و کارتان مربوط است هم از سوی کاربران جست و جو می شود.

هم چنین سعی داشته باشید برا پیج خود و کسب و کارتان هشتگ اختصاصی را داشته باشید تا مخاطبین خاص خود را از این طریق به روز نگه دارید.

از پیج هایی که پر مخاطب هستند و فالوور های واقعی آن ها ( نه فیک ) بالاتر از 500 هزار نفر است ایده بگیرید و هم چنین سعی بر این داشته باشید که به روز باشید.

به طوری که از هشتگ هایی استفاده کنید که به تازگی ترند شده است و در چالش های معروف اینستاگرامی استفاده می شود.

در این صورت در صورت سرچ کاربر با این هشتگ، شما به کاربران اینستاگرامی نمایش داده می شوید.

البته باید توجه داشت که الگوریتم های اینستاگرام مانند الگوریتم های ربات های گوگل در سئو می باشد.

به صورتی که در صورت زیاده روی و استفاده ی ناصحیح از آن می توانید جریمه بشوید.

 

افزایش بازدید استوری اینستاگرام با بهره گیری از لوکیشن

اگر کسب و کار شما جزو کسب و کار های محلی است که کاربر می تواند در آن حضور داشته باشد، این مورد به شما کمک زیادی می تواند بکند.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

برای مثال اگر کسب و کار شما مربوط به سئو باشد و کاربر سئو در تبریز را در قسمت جست و جو بنویسد، می تواند از طریق لوکیشینی که در قسمت جست و جو آمده، پیج شما را پیدا کرده و وارد آن شود.

 

افزایش بازدید استوری اینستاگرام با سوال و جواب

اینستاگرام  در به روز رسانی های اخیر خود امکاناتی را در استوری ها  اضافه کرده است که صاحب پیج می تواند در آن سوالی بپرسد و مخاطب به آن سوال در ان قسمت قادر بع پاسخگویی است.

زمانی که شما این کار را انجام می دهید فالوور های شما سوال های شما را می خوانند و به آن از این قسمت جواب می دهند ونظرات خود را راجب سوال شما بیان می دارند.

زمانی که مخاطبان شما پاسخ هایی را برای سوال شما نوشت، می توانید ان جواب را با استوری کردن مخاطب را ترغیب کنید تا نظرات دیگران را نیز بخواند و در صورت دوست داشتن با دیگران نیز به اشتراک بگذارد.

این امر علاوه بر افزایش بازدید استوری اینستاگرام می تواند باعث ایجاد تعامل هایی بین شما و مخاطب هایتان و هم چنین ایجاد صمیمیت هایی بین شما و مخاطب شود.

که در نتیجه ی آن مخاطب استوری های شما را دنبال می کند و با این دنبال کردن استوری شما در اینستاگرام بازدید یا به اصطلاح سین می خورد.

البته باید جذابیت موضوع را در این نتیجه ها در نظر داشت که در صورت جذاب نبودن پرسش و پاسخ می تواند نتیجه ی عکس نیز داشته باشد.

مطالب مرتبط
گذاشتن دیدگاه

ایمیل تان را وارد نکرده اید .وارد کردن ایمیل الزامی است