بهترین سئوکاران ایران چه کسانی هستند؟ طبق آمار

وظیفه یک سئوکار بهینه‌سازی مطالب یک وبسایت برای رتبه گرفتن در نتایج موتورهای جستجویی مانند گوگل است. سئوکار فردی است که می‌داند چگونه می‌توان تعداد مخاطبان و بازخوردهای مثبت یک سایت را افزایش داد و آن را به یکی از سایت‌های برتر گوگل تبدیل کرد.

افراد زیر برترین و حرفه‌ای‌ترین سئوکارها در ایران محسوب می‌شوند که می‌توانند کمک زیادی به ارتقای وبسایت شما بکنند.

ویراسئو

ویراسئو که یکی از قدیمی‌های حوزه آموزش سئو است. ویرا سئو فعالیت خود را از سال 97 شروع کرده است که موسس آن مهندس لطفی از سالها پیش تر در زمینه سئو فعال بوده و مشاوره و سئو ی مجموعه هایی را در حوزه های فعال آی تی عهده دار بوده است.

محسن طاووسی

محسن طاووسی یکی از سئوکارهای ایرانی است که اعتقاد دارد سئو اصولاً یک علم بوده و باید مبتنی بر دانش و اصول با آن برخورد کرد. وی سال‌هاست در سطح حرفه‌ای، روی پروزه‌های سئو سایت‌های زیادی فعالیت کرده و تا کنون مقالات مختلفی در خصوص تجربیات ارزشمندش در این حوزه به چاپ رسانده است.

آقای طاووسی امروزه بیشتر در قالب مشاور سئو و آموزگار این حوزه فعالیت دارند و پروژه‌های شخصی قبول نمی‌کنند.

امین هاشمی

امین هاشمی؛ او که کار خود را در زمینه ارتقای رتبه سایت، از برنامه نویسی PHP آغاز کرده، از همان ابتدا با مفاهیم سئو آشنا شده و یکی از قدیمی‌های این کار محسوب می‌شود.

امین هاشمی تا کنون روی ارتقای رتبه جستجوی بیش از 80 سایت مختلف کارکرده و در تأسیس چند سایت برتر نیز به صورت مستقیم همکاری داشته است. دوره‌های آموزشی وی در حوزه سئو و البته دیجیتال مارکتینگ، از پرطرفدارترین دوره‌ها محسوب می‌شوند و محبوبیت زیادی دارند.

محمد نصیری

محمد نصیری

محمد نصیری سال‌ها هاست تجربه‌ی انجام پروژه‌های مختلف که به گفته خودش تخصصش در سایت‌های آموزشی و بازارهای مالی است بیشتر فعالیت می‌کند البته که پروژه‌های فروشگاهی نیز انجام داده است. از نظر بیان شیوا و ساده آموزش دادن سئو میتوان نمره کامل را به او داد شما می‌توانید با بررسی دیگر سئوکارها و مقایسه با محمد نصیری که اصالتا یزدی است متوجه این مورد شوید.

همچنین شرکت او در شهر یزد واقع شده است و پروژه‌های مختلف از شهرهای مختلف را انجام می‌دهد. همچنین آپدیت‌های گوگل و خبرهای روز سئو را می‌توانید از وب سایت او دنبال کنید: nasir.academy

همچنین محمد نصیری یکی از بهترین دوره سئو ایران را دارد که نظرات افراد مختلف در مورد آن مثبت بوده است. همگی به سادگی آموزش دادن و البته تخصصی بودن اشاره داشته‌اند.

میلاد شولی

میلاد شولی را حتی در شبکه‌های اجتماعی هم نمی‌توانید به راحتی پیدایش کنید. بیشتر حضور وی در پلتفرم‌های آموزشی دانشگاهی و ایونت‌های حوزه دیجیتال است.

او سابقه کار زیادی در این حوزه داشته و تا کنون عضو تیم‌های دیجیتال مارکتینگ شرکت‌های متنوعی بوده. از جمله موفقیت‌های وی می‌توان به سایت بامیلو اشاره کرد که توانست با اتکا به مبانی سئو، به یک رقیب جدی برای پلتفرم‌های فروشگاهی معروف تبدیل شود.

محسن حبیبی

وی چندین سال در حوزه ارتقای رتبه سایت‌های مختلف کار کرده و امروز بیش از 10 سال است که به عنوان یک مدرس در این زمینه مشغول به فعالیت است.

محسن حبیبی تا کنون در آموزش هزاران متخصص سئو سهیم بوده و آموزش‌های این حوزه را از صفر تا صد در اختیار هنرجویان قرار می‌دهد. برای دسترسی به دوره‌های آموزشی محسن حبیبی، کافیست به سایت آموزشی او مراجعه کنید.

مسعود الوهیمی

مسعود الوهیمی

جناب آقای مسعود الوهیمی که سال‌های زیادی در این حوزه فعالیت کرده و پروژه‌های موفق بیشماری در کارنامه خود دارند.

مسعود الوهیمی بنیان‌گذار شرکت دیجیتال مارکتینگ فرین بوده و تخصص وی فعالیت در حوزه سئو آف پیج و تحلیل کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ است. البته او در حوزه سئو منتورینگ و آموزش مبانی سئو نیز ید طولایی داشته و هزاران سئوکار برجسته را به بازار معرفی کرده است.

عماد چابک

عماد چابک یکی از جوانان عرصه سئو در ایران محسوب می‌شود که فعالیت خود را در این زمینه، از زمان دانشجویی، در سال 1391 آغاز کرد. وی که تا سال 95 در حوزه‌های مختلف دیجیتال مانند کارشناس ویدئو وال، تیم دیجیتال برنامه 90، کارشناس آی‌تی شرکت‌های مختلف و غیره فعالیت می‌کرد، در این سال وارد آژانس دیجیتال مارکتینگ فلیپ شد و به صورت تخصصی کار در حوزه سئو را آغاز نمود.

او ظرف 4 سال توانست به دستاوردهای بزرگی در این حوزه دست پیدا کند و پروژه‌های بسیار موفقی در خصوص بهینه‌سازی رتبه سئو سایت‌های مختلف پشت سر بگذارد. وی در سال 1399 شرکت خودش را با عنوان دی ام روم تأسیس کرد و مشغول ارائه خدمات سئو و طراحی سایت شد. شرکت او ظرف همین مدت توانسته بیشتر از 400 پروژه سئو برای سایت‌های مختلف را به انجام برساند.

مهران منصوری‌فر

وی صدها مقاله تخصصی در زمینه سئو منتشر کرده و اولین دیکشنری تخصصی در حوزه کسب و کارهای اینترنتی را به نگارش درآورده است.

منصوری‌فر گرچه در زمینه سئو، تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ فعالیت‌های گسترده‌ای داشته و به دستاوردهای قابل توجهی رسیده اما بیشتر شهرت خود را مدیون دوره‌های آموزشی فوق‌العاده‌ای است که برگزار می‌کند.

مهران منصوری‌فر علاوه بر برگزاری دوره معروف جادوی سئو، از دهه 80 شمسی در این حوزه فعالیت داشته و صدها سایت برتر را رشد داده است. از جمله پروژه‌های موفق وی می‌توان به آرمانیک، موتن و مدیر وب اشاره کرد.

امین اسماعیلی

امین اسماعیلی

امین اسماعیلی از سال 1391 تصمیم گرفت وارد حوزه کار سئو شود اما به گفته خودش در آن زمان منابع آموزشی قابل قبولی در کشور وجود نداشته تا بتواند به درستی وی را راهنمایی کند.

همین مسئله باعث شد تا ایشان بخش قابل توجهی از فعالیت‌های خود را به تولید منابع آموزشی در این حوزه اختصاص دهند و منابع فارسی سئو را غنی‌تر کنند. امین اسماعیلی استارت‌آپ‌های زیادی را به ثمر نشانده است. با وجود فعالیت چشمگیر در حوزه سئو، اسماعیلی بیشتر تمرکز خود را روی حوزه آموزش گذاشته است.

وی علاوه بر فعالیت در آکادمی آموزشی وبسیما، رویدادهای مختلفی در زمینه سئو و تولید محتوا در بسترهای مختلف برگزار می‌کند که علاقه‌مندان می‌توانند در آن‌ها شرکت نمایند.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم بهترین سئوکار ایران را در قالب یک لیست چند نفره به شما معرفی کنیم. چنانچه قصد دارید وارد حوزه کاری سئو شوید یا بهترین فرد را برای ارتقای رتبه سایت خود انتخاب نمایید، می‌توانید به مطالب ذکر شده در این مقاله تکیه کنید.

 

مطالب مرتبط
گذاشتن دیدگاه

ایمیل تان را وارد نکرده اید .وارد کردن ایمیل الزامی است