افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

 راه ها و روش های متعددی برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام وجود دارد ولی برخی از مردم سعی در گرفتن سلفی های پر حاشیه دارند و بعضی دیگر در حال بامزه بازی درآوردن و یا با تبلیغ در صفحه های زرد اقدام به این کار می کنند.  در این مقاله برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام می توانید از دستورهایی که برای شما آماده کرده ایم استفاده کنید و نتیجه ی آن را به سرعت مشاهده نمایید چون تا اندازه ای فالوور شما زیاد می شوند که خودتان هم نمی توانید باور کنید. در صورتی که برای افزایش فالوور آمادگی لازم را دارید با ما همراه شده تا شروع به توضیحات دستورها کنیم:

  • دستور اول: اقدام به تولید محتوای منظم و با کیفیت نمایید. برای این که موجب افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام شوید فرقی نمی کند که شما یک پیج کابینت سازی داشته باشید و یا این که بلاگر آموزش پخت و پز باشید باید یک محتوایی جذاب و گیرا برای فالوورهایتان بنویسید تا کاربران را جذب کرده و باعث شوند تا پیج شما را جذب کنند. ولی از نوشتن کپشن های تکراری جدا خودداری کنید چون امروزه افراد به دنبال محتواهای تکراری نمی باشند. و همه ی افراد به دنبال مطالب جدید و محتواهای به روز هستند برای همین است سعی کنید محتوا و مطالبی را آماده کنید تا به حال هیچ کس همانند آن را ننوشته و مطالب را سعی کنید متناسب با استایل پیج خود انتخاب کنید برای مثال در پیج آشپزی مطالبی در مورد نحوه ی ست کردن لباس ننویسید. ذکر این موضوع نیز خارج از قاعده نمی باشد  که پیج هایی با گرافیک بالا در پست های خود از بازخورد دیدن و لایک شدن بالا برخوردار هستند. براساس همین مطلب باید سعی در ایجاد پست هایی با گرافیک جذاب و رنگ های  باحال برای پیج خود داشته باشید.  

می توانید بر روی پست های خود موضوع آن و محتوای آن را بنویسید تا کاربران در صورت اولین ورود به پنل کاربری بتواند تشخیص دهد که علاقمند به مطالعه ی  مطالب کدام پست است. همچنین این کار باعث می شود که پست های شما از یک الگوی منظمی برخوردار شده و کاربر با مشاهده ی کلی بفهمد که دوست دارد با یک کلیک بر روی پست اقدام به خواندن محتوای آن نماید.  علاوه بر رعایت این موارد باید استراتژی لازم را برای نوشتن یک محتوا را داشته باشید به دلیل این که باید در نوشتن یک محتوای موفق برنامه ریزی و نظم داشته باشید و هدف خود را مشخص کنید.

instagram افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

 

بررسی نحوه ی جذب فالوور واقعی در اینستاگرام:

  • دستور دوم: همواره در حال تعامل با فالوورهای خود باشید. یک ضرب المثل قدیمی است که می گوید [ از هر دستی بدهی از همان دست هم می گیری ]. این ضرب المثل می تواند به افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام بسیار مرتبط باشد یعنی در صورتی که توجه کافی را بر روی فالوورهای خود داشته باشید آن ها هم متقابلا به شما توجه می کنند. از آن جایی که الگوریتم های اینستاگرام به صورت مکرر در حال تغییر است بنابراین پست هایی که شما برای فالوورهای خود به اشتراک می گذارید همانند قبل به ترتیب زمانی به آن ها نمایش داده نمی شود بلکه در صورت این که فالوور شما به پست های شما توجه کافی را نشان دهد موجب می شود اینستاگرام این موضوع را درک کرده و موجب دیده شدن زودتر  این پست به فالوورهایتان می شود. برای این که تعامل خود را با فالوورهای خود بالا ببرید کار زیاد سختی به نظر نمی رسد. به عنوان نمونه برای تعامل با فالوورهای خود می توانید از آن ها سوال های متفاوتی در انواع زمینه ها بپرسید. و یا از آن ها بخواهید در مورد موضوعی یا چیزی نظر بدهند.

می توانید یک استراتژی برای این کار انجام دهید تا موجب شود کاربران پست شما را به سایر دوستهای خود ارسال کند و یا زیر پست شما کامنت بگذارند و یا در دایرکت شما جوابی ارسال کند. بله درست است این روش های ساده موجب تعامل شما با کاربر می گردد. و البته برای شما که قصد افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام را دارید چندین روش کاربردی و اساسی را آماده کرده ایم که با مرور آن می توانید موجب تعامل با فالوور خود شوید:

  • به صورت پست یا استوری می توانید یک محتوای آموزشی را برای فالوورهایتان به اشتراک بگذارید. به دلیل این که اکثر کاربران علاقه ی زیادی به محتواهای آموزشی دارند و امکان ارسال آن محتوا به دوستان و نزدیکان آن ها زیاد است.
  • سعی کنید کپشنی که برای پست خود می نویسید طولانی باشد. چون این کار موجب می شود که کاربران بیشتر برای خواندن آن در پست شما باقی بمانند. برای نمونه در کپشن خود می توانید داستان سرایی کنید و یا داستانی در مورد نحوه ی ایجاد برند یا محصول خود با زبان صمیمی و دوستانه تعریف کنید. این کار موجب می شود که کاربر تا آخر پست شما را بخوانند و ذکر این موضوع خارج از بحث نیست که در صورت استفاده از شکلک ها و ایموجی ها باعث می شوید که داستان شما دارای جذابیت خاصی شود.
  • کاربر خود را وادار به انجام کاری کنید, با یک استراتژی فوق العاده می توانید پیشنهاد جالب برای مخاطبین خود داشته باشید و آن ها را برای کلیک بر روی دکمه ی موردنظر وادار کنید.
neonbrand z3kBG5xIhjo unsplash افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

 

دستورات دیگری که برای افزایش فالوور واقعی باید رعایت شوند:

دستور سوم:  از استوری علاوه بر انتشار محتوا غافل نشوید:

به دلیل این که استوری بیشتر از پست های معمولی دیده می شود بهتر است علاوه بر اشتراک پست خود, فالوورهایتان را از انتشار پست جدید آگاه کنید. علاوه بر این موضوع استوری دارای امکانات خیلی زیادی است که می توان با آن به راحتی از کاربران خود نظر کرد و یا رای گیری و حتی شمارش معکوس شروع یک اتفاق را نیز می توانید با فالوورهایتان سهیم باشید و همچنین در استوری های خود می توانید ایجاد تعامل داشته باشید و فالوور های خود را به جواب دادن ترغیب نمایید .

دستور چهارم:می توانید با هشتگ ها موجب سریع تر دیده شدن صفحه ی خود شوید. برای این که موجب افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام شوید باید کمی صبر و حوصله به خرج دهید ولی اگرچه قصد صرف مدت زمان زیاد را برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام ندارید می توانید از هشتگ ها استفاده کنید. چون هشتگ موجب دیده شدن پیج شما به بقیه می شود ولی در انتخاب هشتگ باید دقت کنید تا مرتبط با محتوا و پست شما باشد.

solen feyissa KWZa42a1kds unsplash افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

دستور پنجم: سعی در افزایش اعتماد فالوورهای خود باشید. در صورتی که اعتماد فالوورهایتان به شما جلب نشود به صراحت باید گفت که امکان خرید آن ها از شما وجود ندارد و حتی اهمیتی نیز به پست ها و مطالب شما نخواهند داشت. پس سعی کنید تا همه ی تلاش خود را برای این کار کنید برای مثال می توانید از رضایت کاربران از خرید و نحوه ی ارسال محصولات خود اسکرین شات گرفته و به صورت پست یا استوری به فالوورهای خود نشان دهید . در صورت جلب اعتماد آن ها به راحتی می توانید موجب افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام خود شوید.

دستور ششم: سعی در برگزاری مسابقات هیجان انگیز شوید: یکی دیگر از راه های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام جایزه دادن و ایجاد مسابقات شاد و مفرح است

مطالب مرتبط
گذاشتن دیدگاه

ایمیل تان را وارد نکرده اید .وارد کردن ایمیل الزامی است