9 پیشنهاد عالی برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی

پیشنهاداتی برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی

امروزه اینترنت به دریایی از فرصت‌های عالی برای کسانی تبدیل شده است که می‌خواهند از طریق اینترنت، از جایی که نشسته‌اند درآمد کسب کنند.

چه به دنبال پول تو جیبی باشید و چه سعی در امرار معاش داشته باشید، وب سایت های معرفی شده در این مقاله، برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی بسیار مفید خواهند بود.

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی

برترین سایت های کسب درآمد

  1. Elance

Elance  یکی از بزرگترین بازارهای کار قانونی در اینترنت است. رابط Elance، که در آن می توانید در هر زمینه ای از نویسنده تا مترجم، از طراحی وب تا برنامه نویسی، شغل پیدا کنید، نیز بسیار ساده است.

در سایتی که کارفرمایان کار مورد نظر را به اشتراک می گذارند، تمام کاری که جویندگان کار باید انجام دهند این است که برای آن کار پیشنهاد دهند.

کاربران ثبت نام شده می توانند بین 1000 تا 100،000 دلار در سال درآمد کسب کنند. تنها نقطه ضعف Elance که با استفاده رایگان و ساختار قابل اعتماد بسیار جذاب به نظر می رسد، کمی شلوغ بودن آن است.

از آنجایی که کاربران زیادی وجود دارند که مایلند کار با کیفیت پایین را با قیمت بسیار ارزان انجام دهند، ممکن است زمان لازم باشد تا شما از شغلی که برای آن واجد شرایط هستید، درآمدی را که شایسته آن است به دست آورید.

  1. Fiverr

Fiverr  یک سایت با رابط کاربری آسان اما حرفه ای تر است. حداقل مبلغ قابل پرداخت برای هر سرویس 5 دلار در ساعت است. اصل کار به گونه ای طراحی شده است که شرایط توسط کارمند تعیین می شود.

جویندگان کار با فهرست کردن خدماتی که می توانند ارائه دهند ثبت نام می کنند، و یک کارفرما پروفایل ها را بررسی می کند و مواردی را که مناسب می دانند ارائه می دهد.

امنیت پرداخت نیز در سطح بالایی قرار دارد. پرداخت ها توسط Fiverr قبل از انجام کار جمع آوری می شود، بنابراین شما فرصتی برای کلاهبرداری ندارید، اگرچه حداقل قیمت و ضمانت پرداخت، Fiverr را بسیار جذاب کرده است.

اما کسب درآمد منظم از این سایت آسان نیست. زیرا Fiverr یک پلتفرم بسیار رقابتی است.

Fiverr

  1. oDesk ، راهی برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی

این سایت که فرصت های شغلی در زمینه های بسیار متنوعی را فراهم می کند، از طراحی و سیستم رهگیری پرداخت متفاوتی نسبت به النس برخوردار است.

این سایت برای مبتدیان بسیار مناسب است، اما هزینه ها در oDesk  نیز به همین دلیل کمتر است. بنابراین فقط می تواند به عنوان یک گام شروع برای کسانی که به دنبال پیشرفت هستند، باشد.

  1. Craigslist

Craigslist پلتفرمی است که می توانید تقریبا در هر موضوعی تبلیغات پیدا کنید. همچنین آگهی های شغلی زیادی برای کسانی که می خواهند از خانه کار کنند وجود دارد.

یک سایت شروع عالی برای کسب تجربه و کسب درآمد.

البته این سایت خالی از ایراد نیست. دریافت پول برای کاری که انجام می دهید همیشه آسان نیست. گاهی اوقات ممکن است مجبور شوید کار خود را پیگیری کنید.

  1. Freelancer

Freelancer را می توان نسخه گیمیفی شده eLance و oDesk نامید. در این سایت که می توانید با توجه به مهارت و تجربه خود سطح بالاتری داشته باشید، مشاغل نیز با توجه به سطحی که به آن رسیده اید داده می شود.

در عین حال، یکی از بسترهایی است که در آن تنوع و جریان کسب و کار فراوان است.

نقطه ضعف Freelancer این است که شما فرصتی برای استفاده رایگان از آن ندارید. ممکن است مجبور شوید برای رسیدن به سطوح خاصی و به دست آوردن مشاغل بیشتر به سایت پول پرداخت کنید.

این ویژگی که به شما امکان می دهد نمایه قابل اعتمادتری را در چشم کارفرمایان ترسیم کنید، می تواند برای مبتدیان بار سنگینی باشد. به طور کلی یک روش بی نظیر برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی می باشد.

Freelancer

  1. Instagram

اینستاگرام بدون شک محبوب ترین سایت در سال های اخیر است. به این ترتیب به منبع کسب درآمد خوبی برای میلیون ها نفر تبدیل شده است.

بدون شک راه های مختلفی برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد.

با این حال، اجازه دهید از قبل به شما هشدار دهیم، اگر به دنبال کسب درآمد بدون تلاش هستید، اینستاگرام ممکن است برای شما مناسب نباشد.

از طرف دیگر، تنها به لطف اینستاگرام می توانید درآمد خیلی بالایی داشته باشید. از این رو یک پلتفرم عالی برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی می باشد.

مقاله مرتبط: 5 مورد از موفق ترین شغل های اینترنتی برای خانم ها

Instagram

  1. یوتیوب، پرطرفدارترین راه برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی

کسب درآمد از یوتیوب که یک کانال اینترنتی است و همه ما با آن آشنا هستیم نیز اخیرا شغل پرطرفداری است. اگرچه در درازمدت یک تجارت بسیار سودآور است.

اما برای کسب درآمد در یوتیوب باید سخت کار کرد و دائماً محتوای اصلی و جذاب تولید کرد.

با به اشتراک گذاشتن درآمد تبلیغاتی پربیننده ترین ویدیوها با کاربران، یوتیوب می تواند به صاحب کانالی که فالوورهای زیادی دارد و هر ویدیو تماشا می شود، هزینه های زیادی بپردازد، در حالی که می توان با یک کانال متوسط ​​درآمد اضافی کسب کرد.

  1. Swagbucks

Swagbucks  وب سایتی است که برای تکمیل نظرسنجی های مختلف به شما پول مجازی می دهد.

سپس این سکه های مجازی را می توان به پول واقعی، گواهی هدیه آمازون یا اعتبار پی پال تبدیل کرد. این سایت دارای تعداد زیادی کاربر به خصوص در ایالات متحده است.

علاوه بر پاسخ به نظرسنجی ها، کارهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید در سایت انجام دهید. تماشای ویدیو و استفاده از موتورهای جستجو از گزینه های شماست.

یک روش فوق العاده برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی است.

  1. Twitch

آیا دوست دارید بازی کنید؟ آیا دوست ندارید همزمان هم بازی کنید و هم درآمد کسب کنید؟ پس ما یک خبر بسیار خوب برای شما داریم.

Twitch یک سایت پخش زنده برای گیمرها است. این سایت که 5 میلیون ناشر دارد روزانه 22 میلیون نفر از آن بازدید می کنند.

Twitch

اگر می خواهید سرگرمی خود را به درآمد تبدیل کنید، Twitch ممکن است سایتی باشد که به دنبال آن هستید.

علاوه بر این، نیازی نیست که یک گیمر حرفه ای باشید. لذا یک راهکار عالی برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی می باشد.

 

مطالب مرتبط
گذاشتن دیدگاه

ایمیل تان را وارد نکرده اید .وارد کردن ایمیل الزامی است