10 روش موثر برای کسب درآمد دلاری

روش های کسب درآمد دلاری

کسب درآمد دلاری، یا به عبارتی ارز خارجی، یکی از بهترین ایده های تجاری و سرمایه گذاری است که می توان در این دوره که ارزش ریال ایران به سرعت کاهش می یابد، ایجاد کرد.

راه های موثر زیادی برای کسب درآمد دلاری وجود دارد. اگر بتوانید این کار را به درستی انجام دهید، می توانید به سرعت ارز خارجی به دست آورید، که قطعا سود جدی برای شما به همراه خواهد داشت.

روش های کسب درآمد دلاری

دنیای تجارت در جهان به طور کلی با ارزهای دلار و یورو انجام می شود. به طور خلاصه، با بسیاری از ایده های تجاری و سرمایه گذاری که در خارج از ایران انجام خواهید داد، می توانید ارز خارجی کسب کنید.

بلافاصله فکر می کنید ” آیا من قصد دارم صادرات کنم؟!

ایده‌های تجاری و سرمایه‌گذاری زیادی غیر از صادرات وجود دارد که می توانید از راه آنها، ارز خارجی کسب کنید. علاوه بر این، شما حتی برای بسیاری از ایده های تجاری و سرمایه گذاری نیازی به سرمایه ندارید.

اول از همه، دانستن زبان انگلیسی بسیار مهم است تا از موثرترین راه ها برای کسب درآمد دلاری استفاده کنید. با این حال، حتی اگر انگلیسی بلد نیستید، می توانید به راحتی از بسیاری از ایده های جایگزین استفاده کنید.

10  ایده موثر تجاری و سرمایه گذاری برای کسب درآمد دلاری

  • یوتوبری و کسب درآمد دلاری

می دانید که می توان با ساخت ویدیو در یوتیوب درآمد کسب کرد. با این حال، برای کسب درآمد بیشتر، می توانید به ایجاد محتوای انگلیسی به جای محتوای فارسی توجه کنید. اگر انگلیسی صحبت نمی کنید، انواع ویدیوهای غیر گفتاری زیادی وجود دارد.

به عنوان مثال، می توانید به فیلم های کودکان یا فیلم های انیمیشن روی بیاورید. علاوه بر این می توانید با ارائه ویدئوهای سرگرمی محورِ مختلف با عناوین انگلیسی، بازدیدهای خارجی را به دست آورید.

درآمدی که از کانال خود به دست می آورید به پول ایران ارائه می شود. اما در مشاهده ویدیوی شما از خارج از کشور، تبلیغات درج شده در ویدیو نیز متعلق به ناشران خارجی است. به طور خلاصه، درآمدی که از تبلیغاتی که در ویدیوی شما برای خارجی ها ظاهر می شود به دست می آورید، حداقل 7 تا 8 برابر بیشتر درآمد ایجاد می کند.

حتما ویدیوهایی بسازید که خارجی ها بتوانند تماشا کنند. علاوه بر این، در حالی که بیننده بالقوه برای محتوای فارسی شما 83 میلیون است، بازدید بالقوه برای ویدیوهای متمرکز انگلیسی نزدیک به 2 میلیارد است.

مقاله مرتبط: معرفی بهترین کتاب های فروش اینترنتی در سال 2022

کسب درآمد دلاری از یوتیوب

  • فروش فالوور و کسب درآمد دلاری

شاید جالب به نظر برسد، اما در سراسر جهان کاربران شبکه های اجتماعی جذب فالوورهای جعلی به نام ربات می شوند. به همین دلیل وب سایت هایی وجود دارند که میلیون ها فالوور مختلف را می فروشند. تقریبا همه این فروش‌های فالوور دارای مدل نمایندگی به نام «فروشنده» هستند.

به طور خلاصه، می توانید فروشنده سایت فروش فالوور شوید و به ازای هر مشتری که آورده اید، کسب درآمد دلاری داشته باشید.

تقریباً همه پلتفرم‌های فروش فالوور در اینترنت دارای مدل نمایندگی هستند. کاری که باید انجام دهید این است که پس از خرید یکی از این سیستم های نمایندگی، یک DM ( پیام خصوصی ) با عنوان “آیا می خواهید فالوور بخرید” را به حساب های دارای نمایه های خارجی ارسال کنید.

به طور کلی، برای غلبه بر مشکل اعتماد، باید 50 تا 100 فالوور را به صورت رایگان به درخواست هایی که در این راستا می آیند ارسال کنید.

 

به عنوان یک روش اثبات شده، به طور متوسط ​​از هر 50 نمایه ای که ارسال می کنید، 4 تا 5 پاسخ مثبت دریافت خواهید کرد.

این به شما این فرصت را می دهد تا فالوورهایی را که با ریال ایران خریداری می کنید به دلار یا یورو بفروشید. انتخاب پروفایل های مناسب نیز مهم است. توصیه می‌کنیم اکانت‌هایی را انتخاب کنید که به‌خصوص می‌خواهند یک پدیده باشند اما فالوور کافی ندارند.

  • FREELANCER.COM

یکی از پلتفرم هایی است که بیشترین تمرکز فریلنسرها را در سراسر جهان دارد. به دلیل داشتن یک کمپین تبلیغاتی و بازاریابی منحصر به فرد، حتی یک مبتدی نیز شانس خوبی برای برجسته شدن دارد.

شما می توانید برای انواع خدماتی که می توانید از طریق اینترنت انجام دهید، عضو Freelancer.com شوید و تبلیغ خود را ایجاد کنید.

روش های روش موثر برای کسب درآمد دلاری

در اینجا برخی از پرخریدترین خدمات در Freelancer برای ایده آورده شده است:

طراحی کاتالوگ

طراحی وب

سئو

راه اندازی وب سایت

طراحی گرافیک

آماده سازی اپلیکیشن موبایل

خدمات بازاریابی ایمیلی

دوبله

تالیف مقاله

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

ورود اطلاعات

  • نظرسنجی

همه ایده های لیست بالا ایده هایی هستند که می توانند ده ها هزار دلار در ماه برای شما درآمد داشته باشند.

کسب درآمد به دلار

اگر زمان زیادی ندارید، یک ایده که می تواند 30 تا 40 دلار در ماه برای شما درآمد داشته باشد، نظرسنجی است. با استفاده از پلتفرم های راهنمای Fill Survey Now Earn Money می توانید در هر نظرسنجی حدود 1 دلار کسب کنید.

می توانید با مصرف 10-20 دقیقه در روز از آن استفاده کنید. برای کاربران موبایل و دسکتاپ در دسترس است. معمولاً پرداخت ها به عنوان کوپن هدیه ارائه می شود.

  • سرمایه گذاری در صرافی های خارجی

امکان سرمایه گذاری تقریبا در تمامی صرافی ها وجود دارد. سرمایه گذاری در مبادلات خارجی دو مزیت دارد. اول از همه، پول شما به دلار منتقل می شود، بنابراین با افزایش دلار در برابر ریال ایران درآمد کسب می کنید.

ثانیاً، می‌توانید با سرمایه‌گذاری در صدها شرکتی که مرتبا رشد می‌کنند، به‌ویژه در ایالات متحده، کسب درآمد دلاری داشته باشید.

کسب درآمد دلاری

  • ترجمه

یکی از موثرترین راه‌های کسب درآمد دلاری ، ترجمه است. با ارائه خدمات ترجمه برای تمامی زبان ها به خصوص انگلیسی می توانید درآمد ارزی داشته باشید.

شما این پتانسیل را دارید که از طریق ترجمه در بسیاری از پلتفرم ها شغلی پیدا کنید.

علاوه بر اینها، به ویژه از بخش ارتباطات بسترهای مد و فناوری در کشورمان؛ شما می توانید با ارسال ایمیلی مبنی بر مهارت شما در ترجمه، برای کار درخواست دهید. معمولا برای یک مقاله 1000 کلمه ای 20 دلار به شما پرداخت می شود.

مطالب مرتبط
گذاشتن دیدگاه

ایمیل تان را وارد نکرده اید .وارد کردن ایمیل الزامی است